Fatma Muzaffer Mermer Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fatma Muzaffer Mermer Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi

Okulumuzun sitesine hoşgeldiniz...!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» программы для компьютра
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 6:28 am tarafından Misafir

» yöneticilerin buraya bakmması rica olunur...!
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 9:26 pm tarafından Sezer AKBAŞ

» KapaTın bu siteYi
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 10:41 pm tarafından MEHMET

» Sezer Kul (By_Bencix)
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 7:30 pm tarafından By_BenCiX

» S€LaM ArKaDa$Lar B€N M€hM€T!!
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 7:29 pm tarafından By_BenCiX

» Tanjsaq Kaynaşaq
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 9:03 pm tarafından MEHMET

» ArMaGaN ησтнιηg єℓѕє мαттєяѕ HaYaT YaLaNSa SeN GeRÇeK OL
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 8:57 pm tarafından MEHMET

» Slm arkadaşlar Ben Mehmet....
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 8:53 pm tarafından MEHMET

» Sezer AKBAŞ!!!
ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 8:47 pm tarafından MEHMET

Forum

ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN

2 posters
YazarMesaj
ArmağaN
Moderatör
Moderatör
ArmağaN

ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Empty
MesajKonu: ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN   ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 9:49 pm

ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN !
Geç saatleri kadar bilgisayar başındaydım internet ve oyun oynadıktan sonra saati fark ettim 4 civarıydı uyumak için bilgisayarı kapadım masa lambamı yaktım ve oda lambasını kapadım. Yataga uzandıktan sonra gozlerim daldı 1 buçuk saat sonra uyandım . Kapıda büyük abim duruyordu altını ve üstünü göremiyordum karanlıktı ama gogusu gobegine kadar açıktı ona seslendim . - Abii sonra tekrar - Abiii bana cevap vermiyor ve kapının tam hizasında başını bana göstermiyordu. Elini uzattı ve bilgisayarın fişini tuttu ve fişi duvarındaki yerinle beraber oynatmaya başladı sanki duvarı yarıyordu elektirik fişi ve o an ayağa kalmak istedim ve yüksek sesle - Abii diye bağırmak !!! ama kalkamıyordum bagırdıgı mı zannediyordum ama sesim çıkmıyordu ve orada onu görebiliyordum .
Kendimi zorladım yataktan atmak için ilk i başarızsız dı ikincisi üçüncüsü ve dördüncüde yan donebildim yataktan ve ayakta duramayacak haldeydim bu tür yorgunlukta olabilmem için herhalde bu tün gün ağır bir şeyler taşımış olmam gerekirdi zorla ayaga kaltım masa lambam sonmüş odanı işıgı yanıyordu kafamı çevirip pirize baktım şükürler olsun ki yerinde ve kimse yoktu sonra olabildigince yan odaya abimin yanıda gittim 5 buçuk civarıydı abimin odası karanlıktı ışıgı açtım abimi uyandırdım ve olayı anlattım uyku sersemiydi biraz konuştuk sonra uyudu ben ise uyuyamadım ve ilk kez gördügüm bu şeyin karabasan oldugunu anladım .. Hala etkisindeyim eger gece uyurken gözleriniz açılırsa benim gibi garip bir şey görmemek için bolca dua edin .....
By_BenCiX
Kurucu
Kurucu
By_BenCiX

ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Empty
MesajKonu: Geri: ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN   ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 7:13 pm

emegine saglık kanka paylaşım için tşkler...
https://fmmmesleklisesi.yetkin-forum.com

ÇOK KORKUYORSANIZ OKUMAYIN
1 sayfadaki 1 sayfası